La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

SENIOR JAVA DEVELOPER

Aktualnie Dział Rozwoju i Integracji Systemów
w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. SJD/01/2019

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie usług w postaci mikroserwisów
  • Projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i architektury usług
  • Współpraca z biurem projektów w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i projektowania architektury IT w zakresie usług biznesowych

Wymagania:

  • Znajomość technologii: Java 8, Spring Framework, REST, SOAP, UML, XSD, JSON,  Apache Camel, RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów
  • Znajomość wzorców projektowych GOF
  • Znajomość SQL’a i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzedzi: Git, Swagger, Maven
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej/finansowej

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego)
  • Owoce w biurze
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (m.in. udział w szkoleniach, kurs języka angielskiego, duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz
Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: nie wskazanoExperience Level: Co najmniej 2 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Transversal competency: Myślenie analityczne