The bank for a changing world

Dyrektor ds. Rynku Automotive (Cardif)

Contract

Współpraca

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

INNE

Reference

Nr Ref. DRA/01/2016

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Pion Sprzedaży w Departamencie Sprzedaży i Marketingu
poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Rynku Automotive

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność i zarządzanie całym obszarem ubezpieczeń dla partnerów z branży samochodowej
  • Rozwój i realizacja długoterminowej Strategii Automotive
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu i planów sprzedażowych
  • Prognozowanie wyników sprzedaży i planowanie działań rozwojowych
  • Odpowiedzialność za realizację przypisu składki  i dochodowość na istniejących i nowych kontraktach z partnerami
  • Pozyskiwanie nowych partnerów z branży samochodowej
  • Reprezentowanie Firmy na rynku i zarządzanie relacjami z partnerami
  • Odpowiedzialność za wdrożenie projektów z nowymi i istniejącymi partnerami w ustalonym czasie i budżecie
  • Proponowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych  rozwiązań dla partnerów z branży Automotive
  • Nadzór nad  Zespołem Automotive
  • Raportowanie wyników sprzedaży i statusu projektów wdrożeniowych do CSO i Zarządu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: ekonomia, handel, zarządzanie, inżynieria
  • Minimum 5 lat doświadczenia na  wyższym stanowisku menedżerskim
  • Minimum 10 lat doświadczenia w sprzedaży lub marketingu w firmie ubezpieczeniowej (ubezpieczenia samochodowe) lub w branży samochodowej (sprzedaż produktów ubezpieczeniowych)
  • Zaawansowany poziom znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej).
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania."