The bank for a changing world

Specjalista ds. finansowania handlu (Katowice)

Contract

Standardowy

Location

PL-SI-Katowice

Job function

ROZWÓJ SPRZEDAZY

Reference

PIO000177

Podstawowe obowiązki:

·        udzielanie wsparcia merytorycznego i sprzedażowego dla Doradców Klienta Korporacyjnego oraz dla ich obecnych i potencjalnych klientów;

·        aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami, przygotowywanie struktury transakcji, oferty, prowadzenie negocjacji cenowych;

·        współpraca z wewnętrznymi jednostkami banku przy konstruowaniu transakcji finansowania handlu;

·        współpraca z jednostkami Grupy BNPP;

·        rozwój portfela własnych klientów;

·        zapewnienie wysokiego poziomu znajomości produktów finansowania handlu poprzez szkolenia s potkania z Doradcami Klienta;

·        uczestniczenie w pracach nad poprawą jakości produktów i procesów związanych z produktami finansowania handlu.

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne);

·        3 lata doświadczenia zawodowego związanego z produktami finansowania handlu w innych bankach lub renomowanych instytucjach finansowych ;

·        znajomość zagadnień dotyczących ryzyka kredytowego i aspektów prawnych związanych z produktami finansowania handlu;

·        wysoko rozwinięte predyspozycje sprzedażowe;

·        zdolności negocjacyjne;

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

·         prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Kontakt:

BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA
Departament Planowania i Rozwoju Kariery