The bank for a changing world

We are looking for

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Country

Poland

Job function

INNE

Obecnie blisko milion Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Biuro Bezpieczeństwa
w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. SBI/01/2018

BNP Paribas Cardif w Polsce poszukuje osoby z wykształceniem technicznym, chcącej się rozwijać w obszarze bezpieczeństwa informacji do wsparcia Biura Bezpieczeństwa w realizacji codziennych obowiązków.

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie przeglądów uprawnień w systemach informatycznych oraz dostępu fizycznego.
  • Obsługa zdarzeń oraz incydentów bezpieczeństwa informacji.
  • Udział w procesie szacowania ryzyka oraz wyboru zabezpieczeń ograniczających zidentyfikowane ryzyka do akceptowalnego poziomu.
  • Wdrażanie mechanizmów kontrolnych dla procesów biznesowych oraz systemów IT.
  • Koordynacja cyklicznych testów planów ciągłości działania.
  • Udział w audytach zgodności dostawców z wymaganiami bezpieczeństwa informacji.
  • Prowadzenie szkoleń i kampanii edukacyjnych wśród pracowników firmy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania.
  • Realizowanie celów wynikających z wymagań bezpieczeństwa – Polityki Grupy BNP Paribas, Wytyczne KNF, RODO.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek studiów: Informatyka).
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa informacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w formie ustnej i pisemnej.
  • Zainteresowanie obszarem bezpieczeństwa informacji/IT.
  • Umiejętności analityczne -  pozyskiwanie informacji z wielu źródeł, sporządzania raportów i dokumentacji.
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie.
  • Biegła obsługa MS Excel
  • Mile widziana znajomość standardów bezpieczeństwa - normy ISO/IEC 27001, NIST oraz wymagań KNF, RODO.

Oferujemy:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego),
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie,
    • dofinansowanie karty sportowej,
    • dofinansowanie wypoczynku letniego,
  • Owoce w pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Primary Location: PL-MA-Warszawa Job Type: Standardowy Job: INNE Education Level: tytuł magistra Experience Level: Co najmniej 3 lata Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin
Give us your feedback Complete our survey