The bank for a changing world

We are looking for

Specjalista Aktuarialny ds. Raportowania

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Country

Poland

Job function

INNE

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział ds. Aktuarialnych
w Departamencie Finansów i Ryzyka
poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. SAR/01/2018

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska, zadania:
  • Udział w przygotowaniu danych oraz obliczeniach wyniku technicznego, rezerw techniczno-ubezpieczeniowych na potrzeby rachunkowości.
  • Nadzór nad poprawnością zbierania danych oraz ich weryfikacja.
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie zbierania danych.
  • Raportowanie do urzędu nadzoru i do akcjonariusza.
  • Analiza wyników technicznych w porównaniu do planu i przygotowywanie wyjaśnień.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale aktuarialnym lub pokrewnym (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe matematyczne lub ekonomiczne.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
  • Biegła obsługa MS Office oraz środowiska SAS.
  • Wiedza na temat rynku ubezpieczeń.
  • Znajomość programowania VBA, 4GL będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia.
  • Determinacja w wywiązywaniu się z podjętych zobowiązań.
  • Dobra organizacja pracy i efektywność.
Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się.
  • Atrakcyjna lokalizacja biura - Pl. Piłsudskiego w Warszawie.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    - prywatna opieka medyczna,
    - ubezpieczenie na życie,
    - dofinansowanie karty sportowej,
    - dofinansowanie wypoczynku letniego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Owoce w pracy dla wszystkich pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Primary Location: PL-MA-Warszawa Job Type: Standardowy Job: INNE Education Level: tytuł magistra Experience Level: Co najmniej 2 lata Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin
Give us your feedback Complete our survey