The bank for a changing world

We are looking for

Samodzielna/y Księgowa/y

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Country

Poland

Job function

INNE

Obecnie blisko milion Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Księgowości i Sprawozdawczości Statutowej

w Departamencie Finansów i Ryzyka

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. 02/SK/2018

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Udział w księgowaniach związanych z zamknięciami miesięcznymi
  • Rozliczenia podatkowe (CIT, VAT)
  • Księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Bieżąca weryfikacja zapisów na kontach
  • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów kontrolnych
  • Udział w przygotowywaniu statutowych sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii
  • Przynajmniej 5-6 lat doświadczenia w obszarze księgowości
  • Dobra znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność
  • Zdolności analityczne
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość systemu finansowo-księgowego Unit4 Financials (CODA)
  • Certyfikat księgowego

Oferujemy:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i unikalnym modelu biznesowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce (praca w międzynarodowym środowisku) oraz w ramach kursów językowych
  • Praca w komfortowym biurze w atrakcyjnej lokalizacji (Pl. Piłsudskiego),
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
        - prywatna opieka medyczna,

        - ubezpieczenie na życie,

        - dofinansowanie karty sportowej,

        - dofinansowanie wypoczynku letniego.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Primary Location: PL-MA-Warszawa Job Type: Standardowy Job: INNE Education Level: tytuł magistra Experience Level: Co najmniej 5 lat Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin