The bank for a changing world

Radca Prawny

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

PRAWO I PODATKI

Reference

PIO000184

Zakres zadań:

  • udzielanie opinii i konsultacji prawnych,
  • opracowywanie i opiniowanie projektów umów i innych dokumentów o charakterze prawnym,
  • udział w negocjacjach prowadzonych z klientami Banku,
  • przygotowywanie pism procesowych oraz działanie jako pełnomocnik procesowy Banku w postępowaniach sądowych lub administracyjnych,
  • uczestnictwo w procesie legislacji wewnętrznej poprzez opiniowanie projektów regulacji wewnętrznych pod względem prawnym.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w banku lub kancelarii prawnej zajmującej się obsługą banku,
  • tytuł radcy prawnego,
  • doświadczenie w zakresie prawa bankowego, handlowego oraz cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii zabezpieczeń,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności  komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, otwartość, zdolności analitycznego myślenia.

Oferujemy:
  • dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • wsparcie w rozwoju,
  • możliwość pracy przy projektach ważnych dla lokalnych społeczności,
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo – rekreacyjny.