The bank for a changing world

Praktyki w Zespole Planowania i Zarządzania Rozowjem Zawodowym (Warszawa)

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

INNE

Reference

DEP000040

Podstawowe obowiązki:

  • wsparcie w realizacji projektów zarządzania talentami;
  • wsparcie w budowaniu marki pracodawcy;
  • obsługa i rozwijanie aplikacji IT wspierających procesy i projekty;
  • koordynowanie działalności Biblioteki HR;
  • uczestnictwo w tworzeniu okresowych sprawozdań i raportów.

Wymagania:

  • status studenta (najlepiej 4 i/lub 5 rok studiów);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel oraz Power Point;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem;
  • zainteresowania rozwiązaniami informatycznymi dla branży HR;
  • śledzenie trendów w zakresie zarządzania talentami.

Oferujemy:

  • możliwość odbycia praktyki w oparciu o umowę zlecenie (3-4 miesiace);
  • szansę zdobycia doświadczenia w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • uczestniczenie w ciekawych inicjatywach związanych z zarządzaniem talentami oraz budowaniem marki pracodawcy;

Kontakt:

BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA

Departament Planowania i Rozwoju Kariery