The bank for a changing world

Doradca Klienta Premium - (Warszawa)

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

ROZWÓJ SPRZEDAZY

Reference

POL000595

Doradca Klienta Premium

Główne zadania na stanowisku:

  • kompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwiązań,
  • zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNP Paribas,
  • efektywne realizowanie celów sprzedażowych.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta w obszarze finansowym (bankowość, biuro maklerskie),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta z segmentu  Premium,
  • ugruntowana wiedza z zakresu produktów i usług bankowych, w tym szczególnie produktów inwestycyjnych,
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • inicjatywa i elastyczność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju  osobistego i zawodowego w wiodącym, uniwersalnym  banku o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość wykorzystania dotychczasowych doświadczeń w procesie transformacji Banku na polskim rynku i budowaniu jego przewagi konkurencyjnej,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dodatkowe dni wolne od pracodawcy, opieka medyczna Luxmed oraz refundacja kosztów leczenia u własnego lekarza, dofinansowanie wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, i inne.)