The bank for a changing world

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu i Sprawozdawczości Korporacyjnej

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

INNE

Reference

MSCSK/01/2016

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Kontrolingu i Sprawozdawczości Korporacyjnej
w Departamencie Finansów i Ryzyka poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista
ds. Kontrolingu i Sprawozdawczości Korporacyjnej

Nr Ref. MSCSK/01/2016

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska, zadania:
  • Udział w przygotowywaniu pakietu sprawozdawczego do Grupy
  • Tworzenie raportów zarządczych i prezentacji na potrzeby Grupy i Zarządu
  • Udział w tworzeniu budżetu i jego aktualizacji
  • Administrowanie rejestrem czasu pracy
  • Alokowanie kosztów administracyjnych na produkty
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie zbierania danych

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pokrewnym obszarze
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegła obsługa MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point
  • Znajomość podstaw  rachunkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i efektywność
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zdolność logicznego myślenia
  • Znajomość zagadnień branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania." z