The bank for a changing world

We are looking for

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Country

Poland

Job function

INNE

BNP Paribas Cardif w Polsce to stabilna firma, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny
bancassurance, której jesteśmy twórcą i liderem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.

Obecnie blisko miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń Cardif.

Aktualnie Dział Obsługi Klienta

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. KTOK/03/2018

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska, zadania:
  • Profesjonalna telefoniczna obsługa rozmów przychodzących dotyczących wszystkich produktów oferowanych przez BNP Paribas Cardif (ubezpieczenia indywidualne, grupowe), w tym  udzielanie informacji o polisach ubezpieczeniowych oraz o procedurze zgłaszania i rozpatrywania roszczeń,
  • Rejestrowanie notatek oraz dokonywanie zmian w systemach operacyjnych, zgodnie z uprawnieniami,
  • Prowadzenie korespondencji z klientami.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w Call Center w firmie ubezpieczeniowej (warunek konieczny),
  • Preferowane osoby z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (na czas nieobecności zastępowanego pracownika – około 1,5 roku),
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00,
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego),
  • Owoce w biurze dla wszystkich pracowników,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie,
    • dofinansowanie karty sportowej,
    • dofinansowanie wypoczynku letniego,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia profesjonalne, kurs j. angielskiego w firmie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-Warszawa Job Type: Standardowy Job: INNE Education Level: tytuł licencjata lub inżyniera Experience Level: Co najmniej 1 rok Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin