The bank for a changing world

Doradca Klienta oddział w Warszawie

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

ROZWÓJ SPRZEDAZY

Reference

BAN001143

9 lutego br. Bank BGŻ BNP Paribas uzyskał tytuł Top Employer Polska 2017, w uznaniu za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną.

Szukamy osób, które w pracy kierują się pasją i lubią to, co robią. Dlatego chcemy, by pracownicy Banku BGŻ BNP Paribas byli zaangażowani nie tylko w swoją pracę, ale też nastawieni na współpracę i podejmowanie działań na rzecz innych.

Jesteśmy dumni z naszego programu wolontariatu pracowniczego, który powstał z inicjatywy samych pracowników i opiera się na umożliwianiu im realizacji projektów wolontariatu (akcje społeczne i/lub stała pomoc lokalna) aktywizujących środowiska lokalne.
Doradca Klienta

Główne zadania na stanowisku:
  • bieżąca, bezpośrednia obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami Banku
  • aktywna sprzedaż produktów Banku skierowanych do klientów indywidualnych
  • wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientów
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży

Oczekiwania:
  • przedsiębiorczości, łatwości nawiązywania relacji z ludźmi i pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
  • dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności pracy pod presją
  • chęci rozwoju w branży bankowej
  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży, szczególnie w branży bankowej

Oferujemy:
  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, unormowane godziny pracy
  • kompleksowy program wdrożenia do samodzielnej pracy
  • współpracę z zespołami specjalistów oraz możliwość rozwoju na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej – programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne oraz dofinansowanie nauki języków obcych
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dodatkowe dni wolne od pracodawcy, opieka medyczna Luxmed oraz refundacja kosztów leczenia u własnego lekarza, dofinansowanie wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, i inne.)