The bank for a changing world

Doradca Klienta Bankowości Prywatnej (Katowice)

Contract

Standardowy

Location

PL-SI-Katowice

Job function

ROZWÓJ SPRZEDAZY

Reference

BAN001027

Centrum Bankowości Prywatnej Katowice
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie klientów z segmentu Bankowości Prywatnej;
  • Oferowanie pełnej gamy produktów zgodnie z indywidualnymi potrzebami i profilem Klienta oraz przyjętą strategią Banku;
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i przychodowych;
  • Budowanie portfela Klientów i utrzymanie długotrwałych relacji oraz zapewnienie kompleksowej obsługi Klientom z segmentu Bankowości Prywatnej ;
  • Realizacja zadań w zakresie czynności związanych z działalnością maklerską Biura Maklerskiego (BM), zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi Banku
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w segmencie Klienta Zamożnego;
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe;
  • Dobra znajomość produktów i usług finansowych oferowanych Klientom Zamożnym;
  • Umiejętność oceny sytuacji ekonomicznej Klientów;
  • Szeroka wiedza z zakresu produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych;

  • Znajomość rynków finansowych oraz produktów inwestycyjnych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami;

  • Prawo jazdy kat.B;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • wsparcie w rozwoju
  • pracę przy projektach ważnych dla lokalnych społeczności
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo-rekreacyjny