The bank for a changing world

DIGITAL SALES EXPERT

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

INNE

Reference

Nr Ref. DSE/01/2016

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Omnichannel
w Departamencie Sprzedaży i Marketingu
poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na stanowisku Digital Sales Expert będzie odpowiedzialna za transformację firmy w kierunku akwizycji ubezpieczeń dokonywanych przez cyfrowe kanały dystrybucji, takie jak: strony internetowe, aplikacje mobilne, urządzania digital. Stanowisko Digital Sales Expert należy do kluczowych stanowisk w firmie.

Opis stanowiska:
  • Uczestnictwo w pracach nad Strategią Digital, koordynacja/przeprowadzanie zmian w strategii.
  • Inicjowanie, przygotowywanie, wdrażanie  kampanii sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych on-line.
  • Przygotowywanie budżetu sprzedaży w kanale digital.
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych oraz kosztów akwizycyjnych w kanałach sprzedaży digital.
  • Planowanie ścieżki klienta (customer journey) dla kanału sprzedaży digital.
  • Współpraca w zakresie przygotowania i wdrażania produktów dedykowanych dla kanału digital.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w zakresie dystrybucji przez kanał digital.
  • Współpraca w zakresie budowania strony internetowej Cardif, obecności na portalach społecznościowych.
  • Monitorowanie rozwiązań rynkowych w zakresie rozwiązań digital.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie), preferowane kierunki biznesowe (Marketing, Ekonomia).

    Doświadczenie zawodowe:
  • Preferowane 3 lata doświadczenia w sprzedaży lub marketingu w bankach lub firmach ubezpieczeniowych.
  • Szeroka wiedza sprzedażowa z zakresu dystrybucji produktów finansowych.
  • Wprowadzanie rozwiązań w zakresie sprzedaży zdalnej (przez strony internetowe, aplikacje mobilne).
  • Planowanie i zarządzanie kampaniami sprzedażowymi i marketingowymi w kanale digital.
  • Przygotowywanie oraz kontrolowanie wykonania budżetu dot. elektronicznych kanałów dystrybucji.
  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów transwersalnych dotyczących transformacji organizacji będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość KPI typowych dla kanałów digital.

  • Wiedza na temat mediów elektronicznych oraz rozwiązań stosowanych do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych przez kanały digital (głównie strony internetowe, aplikacje mobilne).
  • Płynna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania."