The bank for a changing world

We are looking for

Analityk Programista (PL/SQL Developer)

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Country

Poland

Job function

INNE

Obecnie blisko milion Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Rozwoju i Integracji Systemów
w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
poszukuje pracownika na stanowisko:

Analityk Programista
(PL/SQL Developer)

Nr Ref. DEV/01/2019

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB, PL/SQL i Oracle Apex
  • Uczestnictwo w projekcie konsolidacji systemów
  • Dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań na potrzeby ubezpieczeń
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Optymalizacja wydajności zapytań, procedur i funkcji PL/SQL
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Doświadczenia przy rozwoju/utrzymaniu aplikacji opartych o bazy danych Oracle
  • Bardzo dobrej znajomości PL/SQL
  • Znajomość budowania aplikacji z wykorzystaniem Oracle Apex
  • Znajomość narzędzi JIRA, Git
  • Doświadczenia w pracy w metodyce Scrum
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość na kontakt z biznesem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu/rozwoju systemów dla branży ubezpieczeniowej
  • Mile widziane doświadczenie DevOps dla rozwiązań opartych o język programowania PL/SQL

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego).
  • Owoce w biurze.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (m.in. udział w szkoleniach, kurs języka angielskiego, duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-Warszawa Job Type: Standardowy Job: INNE Education Level: tytuł magistra Experience Level: Co najmniej 3 lata Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin
Give us your feedback Complete our survey