The bank for a changing world

ANALITYK PROGRAMISTA

Contract

Standardowy

Location

PL-MA-Warszawa

Job function

INNE

Reference

Nr Ref. AP/02/2016

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Rozwoju i Integracji Systemów
w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Tworzenie, rozwój i implementacja oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami.
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w ramach prowadzonych zadań.
  • Przygotowywanie analiz wykonalności, założeń realizacyjnych oraz analiz w ramach prac związanych z realizacją powierzonych zadań.
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie scenariuszy testowych i testów wydajnościowych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkownika.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w obszarze projektów IT.
  • Preferowane osoby z wykształceniem wyższym w zakresie nauk ścisłych (preferowane kierunki: informatyka, matematyka).
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Access.
  • Umiejętności programowania makr (VBA).
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Umiejętność pisania zapytań SQL.
  • Zdolności analityczne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
- prywatna opieka medyczna,
- ubezpieczenie na życie,
- dofinansowanie karty sportowej.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego:
- udział w szkoleniach,
- udział w kursie języka angielskiego,
- duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania."