The bank for a changing world

We are looking for

WSPARCIE KANCELARII W PROCESIE ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

WSPARCIE KANCELARII

W PROCESIE ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW

Nr Ref. WK/01/2019

Siedziba firmy: Warszawa

Główne zadania:

  • Zarządzanie lokalizacją dokumentów papierowych,
  • Skanowanie dokumentów i kontrola jakości,
  • Bieżąca praca z systemami operacyjnymi,
  • Obsługa systemu archiwizacji i obiegu dokumentów,
  • Raportowanie postępów prac.

    Wymagania:

  • Osoby w trakcie studiów lub absolwenci studiów wyższych,
  • Rozwinięta umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Realizacja powierzonych obowiązków zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • Umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na okres od czerwca do września bieżącego roku,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu i dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i otrzymania referencji po zakończeniu współpracy,

  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego),
  • Owoce w biurze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: Praca okresowaJob: INNEEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Nie WskazanoSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Transversal competency: Myślenie analityczne