We are looking for

Pénzügyi és számviteli munkatárs

Job type Permanent
Schedule Full time
Brand BNP Paribas

BNP Paribas Cardif jelenleg az alábbi munkakörbe keresi új munkatársát:

FELADATKÖR:

  • Közreműködik a Társaságok pénzügyi, számviteli feladatainak operatív ellátásában.
  • Vezeti a Társaságok nem biztosítástechnikai főkönyvi és analitikus nyilvántartásait, elvégzi a nem biztosítástechnikai területet érintő könyvelési és egyeztetési feladatokat.
  • Elkészíti az időszaki leltárakat, az adóbevallásokat és eljuttatja azokat a szakhatóságokhoz.
  • Végrehajtja az időszakos zárási feladatokat.
  • Előkészíti a pénzügyi-számviteli természetű, külső és belső adatszolgáltatások nem biztosítástechnikai részeit.
  • A szakhatóságok illetékes munkatársaival kapcsolatot tart.
  • Ügyel a számviteli és adózási területet érintő jogszabályok betartásáért és betartatásáért.
  • Aktualizálja a Társaságok pénzügyi területét érintő belső szabályzatokat.
  • Közreműködik az anyavállalat részére készítendő jelentések, valamint a felügyeleti hatóságok felé készítendő jelentések elkészítésében.
  • Közreműködik az esetleges felügyeleti, hatósági és belső ellenőrzésekben.
  • Ellátja a vezérigazgató, pénzügyi vezető vagy a főkönyvelő által rá bízott eseti és tartós feladatokat.

ELVÁRÁSAINK:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség.
  • Legalább 3-5 éves releváns tapasztalat, előny, ha pénzintézeti környezetben (biztosítónál vagy egyéb pénzintézetnél), de nem elvárás.
  • Társalsági szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban).
  • Jó tárgyaló- és szervezőkészség, projektmanagement agilitás, proaktív, dinamikus személyiség, önállóság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Nemzetközi cégcsoporton belüli szakmai tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség.
  • Kiváló munkakörnyezet (modern iroda, központi lokáció, jó megközelíthetőség, ugyanakkor lehetőség home office-ra is).
  • Dinamikus, fiatal csapat.
  • Azonnali munkakezdés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 6. kerület.

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk "Álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatója" a www.bnpparibascardif.hu oldalon az Adatvédelem menüpontra kattintva érhető el, melyet kérünk figyelmesen olvasson el.

Felhívjuk figyelmét, hogy az álláspályázatra való jelentkezés elküldését önkéntes hozzájárulásnak értelmezzük az Álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglalt adatkezeléshez.

Primary Location: HungaryJob Type: Standard / PermanentJob: FINANCE ACCOUNTS ET MANAGEMENT CONTROLEducation Level: Not indicatedExperience Level: Not IndicatedSchedule: Full-time Reference: HUNFIN2021