We are looking for

Starszy Specjalista w Dziale Obsługi Roszczeń

Aktualnie Dział Obsługi Roszczeń

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. SSDOR/01/2022

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Obsługa administracyjna roszczeń osobowych,
  • Obsługa merytoryczna roszczeń osobowych,
  • Rozpatrywanie i ocena zasadności roszczeń z tytułu zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego,
  • Podejmowanie decyzji w sprawie roszczenia na podstawie warunków ubezpieczenia i obowiązujących procedur,
  • Rozpatrywanie odwołań klientów od decyzji,
  • Przygotowywanie korespondencji w zakresie rozpatrywanych roszczeń do Klientów oraz do instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej na stanowisku związanym z obsługą roszczeń osobowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej)
  • Umowę o pracę na czas określony – nieobecność zastępowanego pracownika (ok. 15 m-cy).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Co najmniej 3 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: SSDOR/01/2022