The bank for a changing world

We are looking for

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

Schedule Full time
Job Function Human ressource
Brand BNP Paribas Cardif
Level of experience 3 to 5 years

Aktualnie Biuro Kadr

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr ref. SZL/01/2020

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Zasobów Ludzkich będzie odpowiedzialna za wsparcie kierownictwa firmy w rekrutacji, szkoleniu i rozwoju pracowników,  kompleksową i efektywną obsługę pracowników w zakresie spraw pracowniczych oraz będzie uczestniczyła w wielu ciekawych projektach z obszaru HR.

Główne zadania:

  • Udział we wdrażaniu działań rozwojowych dla pracowników (szkolenia, plany rozwoju)
  • Uczestniczenie w realizacji badań satysfakcji pracowników i budowania planów działania w oparciu o ich wyniki,
  • Udział w planowaniu zasobów ludzkich,
  • Przygotowywanie procesów rekrutacyjnych i ich realizacja,
  • Wsparcie w opracowywaniu opisów stanowisk pracowników,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji,
  • Współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych i dbanie o zapewnienie interesującej i rynkowej oferty dla pracowników,
  • Współpraca z firmą outsourcingową w celu zapewnienia realizacji procesów kadrowo-płacowych, w tym przekazywanie dokumentów oraz informacji, kontrola naliczenia wynagrodzenia za pracę oraz rozliczeń z ZUS i US,
  • Naliczanie i prowadzenie wydatków z ZFŚS,
  • Śledzenie zmian prawnych oraz trendów rynkowych w obszarze HR i wdrażanie ich w organizacji.

    Wymagania:

  • Ok.3 - 4 lata doświadczenia w pracy w dziale HR, w tym minimum 2 lata doświadczenia z zakresu miękkiego HR (rekrutacje, szkolenia, rozwój pracowników),
  • Znajomość przepisów z obszaru prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych, umożliwiające należytą kontrolę nad procesem naliczania wynagrodzeń przez partnera zewnętrznego, poświadczone doświadczeniem w obszarze płac lub ukończeniem odpowiedniego kursu,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia), bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point,
  • Zdolności analityczne,
  • Inicjatywa i zaangażowanie.

    Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz aktywnego udziału w wielu ciekawych projektach z obszaru HR prowadzonych lokalnie lub we współpracy z Centralą firmy w Paryżu,
  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Umowę o pracę na czas określony – nieobecność zastępowanego pracownika (ok. 1,5 roku).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz
Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: Praca okresowaJob: ZARZADZANIE ZASOBAMI LUDZKIMIEducation Level: tytuł magistraExperience Level: Co najmniej 3 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: SZL/01/2020