The bank for a changing world

We are looking for

SPECJALISTA DS. PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH

Aktualnie Zespół ds. Procesów Sprzedażowych

 w Pionie Sprzedaży

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. SPS/02/2019

Rolą Specjalisty ds. Procesów Sprzedażowych jest przede wszystkim komunikacja z siecią sprzedaży w ramach procesów sprzedażowych w firmie.

Główne zadania to:

  • Prowadzenie i bieżące aktualizowanie rejestru partnerów certyfikowanych do sprzedaży produktów BNP Paribas Cardif w Polsce, zgodnie z przyjętą w firmie polityką Know Your Intermediary (KYI)
  • Rejestracja w systemie przedsiębiorstwa umów zawieranych z certyfikowanymi partnerami
  • Zarządzanie procesem zgód indywidualnych w ramach przydzielonego pełnomocnictwa
  • Administrowanie obiegiem dokumentacji handlowej (wydruk dokumentów, zbieranie podpisów osób decyzyjnych na obiegówkach, weryfikacja faktur handlowych i not księgowych, wysyłka, skanowanie, archiwizacja)
  • Strukturyzowanie i aktualizacja katalogu elektronicznych dokumentów handlowych (raportów KYI, umów)
  • Komunikacja z siecią sprzedaży – agentami i osobami fizycznymi wykonującymi czynności agencyjne
  • Realizowanie zamówień w ramach budżetu marketingowego, zarządzanie stanem magazynu materiałów marketingowych

Wymagania:

  • Około 2 lat doświadczenia w pracy w firmie ubezpieczeniowej i w obszarze sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie, komunikatywna znajomość w mowie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (czas nieobecności zastępowanego pracownika, około 1,5 roku)
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Dogodna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego)
  • Owoce w biurze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia profesjonalne, kurs j. angielskiego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Co najmniej 2 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Transversal competency: Myślenie analityczne