We are looking for

Mid/Senior Backend Developer - PL/SQL

Job type Permanent
Schedule Full time
Brand BNP Paribas Cardif
Level of experience 6 to 10 years

Aktualnie Dział Rozwoju i Integracji Systemów

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. M/SBD/01/2022

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie i utrzymywanie systemów opartych o bazy danych Oracle i język PL/SQL
  • Zapewnianie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań, stosowanie wypracowanych standardów i dobrych praktyk
  • Refaktoring kodu oraz optymalizacja zapytań SQL
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Współpraca z zespołami projektowymi
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych Oracle w wersji 12 lub nowszych
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania PL/SQL i SQL
  • Min. 5-lat doświadczenia w programowaniu PL/SQL i SQL
  • Znajomość narzędzi: Oracle SQL Developer, Git, Postman
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Chęć do nauki, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość budowania aplikacji z wykorzystaniem Oracle Apex
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java / JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów (REST API)
  • Doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: nie wskazanoExperience Level: Co najmniej 5 latSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: M/SBD/01/2022