The bank for a changing world

We are looking for

Kockázatkezelési munkatárs

Schedule Full time
Job Function Risk
Munkatársunk az alábbi feladatokat fogja ellátni:
  • rendszeres kockázati kimutatások készítése, az eredmények értelmezése és megosztása a különböző társosztályok, a vezetőség, az anyacég, illetve a felügyeleti szervek részére
  • eseti elemzések, vizsgálatok készítése, eredmények összefoglalása és a kapcsolódó javaslatok megosztása a vezetőséggel, társosztályokkal
  • a szakterület különböző feladataihoz kapcsolódó kvantitatív és elemzői igényeinek kiszolgálása, általános támogatása

A jelentkezés feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • adatbázis kezelési jártasság
  • programozási ismeretek és gyakorlat (SAS, SQL)
  • magas szintű Ms Office ismeretek
  • angol nyelvtudás
  • határozott, önálló, precíz személyiség
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • jó kommunikációs és együttműködő készség

Primary Location: HU-BU-BudapestJob Type: HagyományosJob: RISKSEducation Level: Rövid képzési idejű felsőfokú oktatásExperience Level: Legalább 3 évSchedule: Teljesidős Behavioural competency: ProaktivitásTransversal competency: TárgyalóképességReference: HUN000007