We are looking for

Analityk Jakości Danych

Aktualnie Zespół ds. Rozwoju Hurtowni Danych

w Dziale ds. Danych i Analiz

poszukuje pracownika na stanowisko:

ANALITYK JAKOŚCI DANYCH

Nr Ref. AJD/01/2021

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie procesów ETL w zakresie oceny jakości danych
  • Dbałość o jakość danych przekazywanych do i przechowywanych w DWH
  • Obsługa procesów Data Lineage, Data Catalog, Data Quality
  • Koordynacja incydentów Data Quality
  • Przeprowadzanie testów krzyżowych w celu zapewnienia spójności danych pomiędzy systemami
  • Identyfikacja oraz wdrożenie kontroli kluczowych wskaźników oceny jakości danych, takich jak: kompletność, poprawność, spójność, dokładność oraz unikalność
  • Projektowanie oraz wdrożenie dashboardów w celu monitorowania integralności oraz jakości danych

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z analizą i przetwarzaniem danych
  • Ukończone studia o profilu ścisłym (np. matematyka, fizyka, ekonomia)
  • Zaawansowana znajomość SQL i baz danych (w szczególności Oracle)
  • Bardzo dobra znajomość technik ETL i integracji danych w DWH
  • Znajomość środowiska SAS i języka 4GL
  • Znajomość narzędzi BI (w szczególności Tableau)
  • Wiedza w zakresie procesów kontroli jakości danych (Data Quality)
  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Znajomość metod raportowania i analizy danych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka Python
  • doświadczenie w branży aktuarialnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2, a od 10/2021 ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: DATAEducation Level: tytuł magistraExperience Level: Co najmniej 3 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: AJD/01/2021