We are looking for

Adósságkezelő munkatárs

Schedule Full time
Brand BNP Paribas Personal Finance

A Magyar Cetelem Zrt. a BNP Paribas csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A BNP Paribas az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike.

A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország egyik piacvezető vállalata vagyunk. Modern munkakörnyezetben, a Nyugati pályaudvar melletti Eiffel téren található irodánkban dolgozunk azért, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon támogassuk pénzügyi kérdésekben nagy hangsúlyt fektetve a felelős hitelezés alapelveire.

Adósságkezelő csapatunk lép elsőként kapcsolatban ügyfeleinkkel, amennyiben tartozásuk merül fel. Céljuk, hogy az ügyfeleinket végigvezessék a tartozás törlesztésének folyamatán, hogy komolyabb hátralék ne halmozódjon fel.

Munkatársunk az alábbi feladatokat fogja ellátni:

- telefonon történő kapcsolatfelvétel a fizetési elmaradásban lévő Ügyfeleinkkel

- Ügyfeleink tájékoztatása az elmaradás békés úton történő rendezésének módjairól

- Ügyféltárgyalások lefolytatása a fizetési hajlandóság növelése érdekében, megállapodások kötése és nyomon követése

- Ügyféltárgyalásokkal összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Fontos számunkra, hogy az új munkatársunk:

- legalább középfokú végzettséggel rendelkezzen

- kommunikációs készsége kiváló

- ügyfél- és eredmény-centrikus

- felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

- határozott és udvarias

- precíz, pontos

- előny: az adósságkezeleés terén és/vagy az ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

- bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezzen.

Primary Location: HU-BU-BudapestJob Type: HagyományosJob: CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENTEducation Level: Nincs feltüntetveExperience Level: Nincs feltüntetveSchedule: Teljesidős Reference: HU2021_ADKEZ