A Magyar Cetelem Zrt. a BNP Paribas csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A BNP Paribas az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike.

A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország egyik  piacvezető vállalata vagyunk. Modern munkakörnyezetben, a Nyugati pályaudvar melletti Eiffel téren található irodánkban dolgozunk azért, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon támogassuk pénzügyi kérdésekben nagy hangsúlyt fektetve a felelős hitelezés alapelveire.

Jelenleg az alábbi pozícióba keressük új munkatársunk:

VIDEOAZONOSÍTÁSI MUNKATÁRS

részmunkaidőben, napi 4-6 órában

Munkatársunk az alábbi feladatokat fogja ellátni:

  • a beérkező videó hívások fogadása és szükséges ügyfél nyilatkozatok beszerzése
  • fotó készítése az ügyfélről, illetve az azonosításhoz felhasznált személyes okmányokról, ezek rögzítése
  • a videó azonosítás során felmerült ügyfél kérdések gyors és pontos megválaszolása
  • videó azonosítás kimenetelének, eredményének az erre alkalmas rendszerben történő rögzítése
  • folyósított hitelek utógondozásával kapcsolatos feladatok

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal
  • jól kommunikálsz, szívesen beszélsz ügyfelekkel
  • precízen végzed a munkád
  • nyitott, barátságos személyiség vagy
  • A video chat szoba naponta 08:30-18:00 között van nyitva, váltott műszakra keressük az új kollégát napi 4-6 órában.

Munkavégzés helye:

Nyugati tér

Amire számíthatsz:

  • Munkavállalói kedvezmények
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkakörnyezet
  • Barátságos vezető és támogató kollégák
  • Karrierépítési lehetőség cégen belül
  • Részben otthonról is végezhető (2 hét home office, 1 hét iroda)

A kiválasztott pályázótól a felvételi eljárás részeként bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatását kérjük.

Primary Location
HU-BU-Budapest
Job Type
Hagyományos
Job
CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENT
Education Level
Középiskolai tanulmányok
Experience Level
Nincs feltüntetve
Schedule
Részmunkaidős
Reference
HUN22MIDV01

Découvrez les métiers de BNP Paribas : Commercial et Relation Client

Travailler au sein de la filière Commerciale et Relation Client de BNP Paribas, c’est accompagner ses clientes et clients au quotidien, dans les grands moments de leur vie personnelle ou professionnelle.

Pourquoi je candidaterais ?

Pour quelles raisons je rejoindrais BNP Paribas et pas une autre entreprise ?

Parce que je souhaite...

  • Et si on vous disait que travailler dans notre Groupe, ce n’est pas ce que vous croyez ? Chez BNP Paribas, on exerce une multitude de métiers qui évoluent en permanence pour être en phase avec les attentes des clientes et clients comme de la société.

  • Se sentir bien dans son job, c’est avant tout venir travailler comme on est.  C’est aussi avoir les moyens d’un bon équilibre entre sa vie professionnelle et sa vie personnelle. Deux engagements majeurs pour BNP Paribas.

  • Chez BNP Paribas, le développement de vos compétences est essentiel, pour vous comme pour nous. Et cela vous servira pour toute votre vie professionnelle.