La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

Transaction Banking sales Officer

Horaires Temps plein
Niveau d'expérience 3 à 5 ans
Niveau d'études Niveau BAC+2/3
A pozíció főbb feladatai:

· nemzetközi és hazai ügyfelek portfólióinak kezelése és ügyfelek felkutatása mind a Cash Management mind a Trade területén
· standard és személyre szabott Cash management és Trade megoldások értékesítése
· együttműködés a regionális és központi csapatokkal (üzletkötők, üzletágak, IT, back office és mid office)
· új termékek kialakítása és nyomon követése az ügyfél igényeinek megfelelően
· a központi termékcsapat támogatása a termékfejlesztés kialakításában, bevezetésében és a stratégia megalkotásában

Amit várunk tőled:

· egyetemi diploma
· min. 3 éves releváns munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
· értékesítési képességekkel rendelkező sikerorientált személyiség
· önálló munkavégzés magas motiváltsággal
· precíz, alapos munkavégzés, kiváló time management
· a cash management és trade solutions-nel kapcsolatos magabiztos ismeretek
· folyékony szóbeli és írásbeli angol illetve magyar nyelvtudás , francia nyelv ismerete előnyt jelent
· tranzakciós banki szolgáltatási területen szerzett tapasztalat, Trade Finance ismerete, illetve üzletkötői tapasztalat előnyt jelent

Primary Location: HU-BudapestJob Type: Standard / PermanentJob: CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENTEducation Level: Bachelor Degree or equivalent (>= 3 years)Experience Level: At least 3 yearsSchedule: Full-time Behavioural competency: Ability to collaborate / Teamwork, Attention to detail / rigor, Proactivity, Communication skills - oral & written, Client focused, AdaptabilityTransversal competency: Ability to manage a project, Analytical Ability