La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Horaires Temps plein
Marque BNP Paribas Cardif
Niveau d'expérience 3 à 5 ans
Niveau d'études Niveau BAC+2/3

Aktualnie Biuro Bezpieczeństwa

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref. SBI/01/2020

BNP Paribas Cardif w Polsce poszukuje osoby z wykształceniem technicznym, chcącej się rozwijać w obszarze bezpieczeństwa informacji do wsparcia Biura Bezpieczeństwa w realizacji codziennych obowiązków.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie przeglądów uprawnień w systemach informatycznych oraz dostępu fizycznego.
  • Obsługa zdarzeń oraz incydentów bezpieczeństwa informacji.
  • Koordynacja procesu zarządzania podatnościami.
  • Udział w procesie szacowania ryzyka oraz wyboru zabezpieczeń ograniczających zidentyfikowane ryzyka do akceptowalnego poziomu.
  • Wdrażanie mechanizmów kontrolnych dla procesów biznesowych oraz systemów IT.
  • Koordynacja cyklicznych testów planów ciągłości działania.
  • Udział w audytach zgodności dostawców z wymaganiami bezpieczeństwa informacji.
  • Prowadzenie szkoleń i kampanii edukacyjnych wśród pracowników firmy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania.
  • Realizowanie celów wynikających z wymagań bezpieczeństwa – Polityki Grupy BNP Paribas, Wytyczne KNF, RODO.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek studiów: Informatyka).
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa informacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w formie ustnej i pisemnej.
  • Zainteresowanie obszarem bezpieczeństwa informacji/IT.
  • Umiejętności analityczne -  pozyskiwanie informacji z wielu źródeł, sporządzania raportów i dokumentacji.
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie.
  • Znajomość narzędzi Nessus, Qualys, CyberArk, DLP, SIEM będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość standardów bezpieczeństwa - normy ISO/IEC 27001, NIST oraz wymagań KNF, RODO.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Dogodna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego),
  • Praca zdalna oraz elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Co najmniej 3 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: SBI/01/2020