Aktualnie Dział ds. Współpracy z Bankami

w Departamencie Sprzedaży i Marketingu poszukuje pracownika na stanowisko:

Senior Relationship Manager

Nr ref. SRM/01/2022

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Partnerów oraz utrzymywanie relacji z podmiotami z sektora finansowego w zakresie produktów obszaru bancassurance,
  • Odpowiedzialność za strategię rozwoju współpracy ze wskazanym partnerem biznesowym, w tym wynik finansowy,
  • Nadzór i udział w procesie przygotowania i obsługi kontraktu,
  • Tworzenie i prezentacja ofert handlowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji w obszarze działalności ubezpieczeniowej oraz bancassurance - analiza i ocena danych, identyfikacja szans i zagrożeń,
  • Utrzymywanie kontaktów z Centralą Grupy z osobami odpowiedzialnymi za dany obszar biznesu.

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży ubezpieczeniowej lub bankowej (najchętniej współpraca w zakresie bancassurance po stronie banku),
  • Umiejętność prowadzenia projektów,
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finansowy),
  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie (prowadzenie spotkań, prezentacji, przygotowywanie notatek etc.),
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w tym Power Point,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, duża samodzielność i kreatywność,
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location
PL-MA-Warsaw
Job Type
Standard / Permanent
Job
MISCELLANEOUS
Education Level
Master Degree or equivalent (> 4 years)
Experience Level
At least 5 years
Schedule
Full-time
Reference
SRM/01/2022

Pourquoi je candidaterais ?

Pour quelles raisons je rejoindrais BNP Paribas et pas une autre entreprise ?

Parce que je souhaite...

  • Et si on vous disait que travailler dans notre Groupe, ce n’est pas ce que vous croyez ? Chez BNP Paribas, on exerce une multitude de métiers qui évoluent en permanence pour être en phase avec les attentes des clientes et clients comme de la société.

  • Se sentir bien dans son job, c’est avant tout venir travailler comme on est.  C’est aussi avoir les moyens d’un bon équilibre entre sa vie professionnelle et sa vie personnelle. Deux engagements majeurs pour BNP Paribas.

  • Chez BNP Paribas, le développement de vos compétences est essentiel, pour vous comme pour nous. Et cela vous servira pour toute votre vie professionnelle.