La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

Samodzielna/y Księgowa/y

Horaires Temps plein
Marque BNP Paribas Cardif
Niveau d'expérience 3 à 5 ans
Niveau d'études Niveau BAC+2/3

Aktualnie Dział Księgowości i Sprawozdawczości Statutowej

w Departamencie Finansów i Ryzyka

poszukuje pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Nr Ref. SK/01/2020

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Rejestrowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Bieżąca analiza kont i uzgadnianie rozbieżności na kontach
  • Przygotowywanie raportów uzgodnień dla potrzeb kontroli wewnętrznej
  • Obsługa procesu realizacji przelewów i współpraca z bankiem
  • Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Refakturowanie
  • Udział w procesie zarządzania środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi i prawnymi
  • Raportowanie do Centrali

    Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Przynajmniej 5-6 lat doświadczenia w obszarze księgowości
  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym raportowanie do HO i prowadzenie korespondencji mailowej
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości pozwalająca na swobodne poruszanie się w tematach księgowych i analizowanie danych księgowych
  • Co najmniej podstawowa wiedza w zakresie rozliczeń VAT
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem środkami trwałymi i wartościami niematerialnymi i prawnymi
  • Znajomość Excela na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (umożliwiającym sprawną analizę i porównywanie danych w raportach Excelowych oraz swobodną pracę z narzędziami Excelowymi)
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność

    Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (zastępstwo na czas nieobecności pracownika, okres ok. 1,5 roku),
  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2),
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: Praca okresowaJob: FINANCE ACCOUNTS ET MANAGEMENT CONTROLEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Co najmniej 5 latSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: SKK/01/2020