Aktualnie Dział Rozwoju i Integracji Systemów

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki poszukuje pracownika na stanowisko:

Mid/Senior Backend Developer - PL/SQL

Nr Ref. M/SBD/01/2022

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie i utrzymywanie systemów opartych o bazy danych Oracle i język PL/SQL
  • Zapewnianie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań, stosowanie wypracowanych standardów i dobrych praktyk
  • Refaktoring kodu oraz optymalizacja zapytań SQL
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Współpraca z zespołami projektowymi
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych Oracle w wersji 12 lub nowszych
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania PL/SQL i SQL
  • Min. 5-lat doświadczenia w programowaniu PL/SQL i SQL
  • Znajomość narzędzi: Oracle SQL Developer, Git, Postman
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Chęć do nauki, komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość budowania aplikacji z wykorzystaniem Oracle Apex
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java / JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów (REST API)
  • Doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location
PL-MA-Warszawa
Job Type
Standardowy
Job
INNE
Education Level
nie wskazano
Experience Level
Co najmniej 5 lat
Schedule
Praca w pełnym wymiarze godzin
Reference
M/SBD/01/2022

Pourquoi je candidaterais ?

Pour quelles raisons je rejoindrais BNP Paribas et pas une autre entreprise ?

Parce que je souhaite...

  • Et si on vous disait que travailler dans notre Groupe, ce n’est pas ce que vous croyez ? Chez BNP Paribas, on exerce une multitude de métiers qui évoluent en permanence pour être en phase avec les attentes des clientes et clients comme de la société.

  • Se sentir bien dans son job, c’est avant tout venir travailler comme on est.  C’est aussi avoir les moyens d’un bon équilibre entre sa vie professionnelle et sa vie personnelle. Deux engagements majeurs pour BNP Paribas.

  • Chez BNP Paribas, le développement de vos compétences est essentiel, pour vous comme pour nous. Et cela vous servira pour toute votre vie professionnelle.