La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

Menedżer ds. Raportów Sprzedażowych i Informacji Zarządczej

Marque BNP Paribas Cardif
Niveau d'expérience 3 à 5 ans
Niveau d'études Niveau BAC+2/3

Aktualnie Dział Informacji Zarządczej
w Pionie Sprzedaży

poszukuje pracownika na stanowisko:

Menedżera ds. Raportów Sprzedażowych i Informacji Zarządczej

Nr Ref. 01/KDIZ/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie cyklicznych prezentacji wyników dla menedżerów Pionu Sprzedaży, Dyrekcji, Zarządu, Rady Nadzorczej i Centrali,
  • Przygotowywanie dziennych raportów wyników sprzedaży,
  • Przygotowywanie budżetu sprzedażowego w porozumieniu z menedżerami Pionu Sprzedaży,
  • Przygotowywanie planu wydatków w porozumieniu z menedżerami Pionu Sprzedaży,
  • Bieżące monitorowanie realizacji budżetu i planu wydatków,
  • Bieżące monitorowanie kluczowych parametrów sprzedaży (tzw. KPIs),
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży w oparciu o bieżące wyniki i trendy,
  • Przygotowywanie analiz dotyczących utrzymania portfela ubezpieczeniowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w  sektorze ubezpieczeń,
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Biegłe posługiwanie się programami MS Office: Word, Excel, Power Point.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Dogodna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego),
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego),
  • Owoce w pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia profesjonalne, kurs j. angielskiego).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Co najmniej 3 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Transversal competency: Myślenie analityczne