Nous recherchons un

HR Business Partner

Horaires Temps plein
Marque BNP Paribas Cardif
Niveau d'expérience 3 à 5 ans
Niveau d'études Niveau Bac+4/5

Aktualnie Biuro Kadr i Komunikacji Wewnętrznej

poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr ref. HRBP/02/2021

Rolą osoby na stanowisku HR Business Partnera jest zapewnienie wsparcia Dyrektorowi HR i Komunikacji Wewnętrznej w realizacji polityki personalnej w firmie oraz stanowienie bieżącego wsparcia dla kierownictwa w rekrutacji, szkoleniu i rozwoju pracowników,  jak również kompleksowa i efektywna obsługa pracowników w zakresie spraw pracowniczych.

Główne zadania:

  • Aktywne uczestniczenie w projektach związanych z wdrażaniem strategii w obszarze HR,
  • Bieżące wsparcie dla kierownictwa firmy w sprawach związanych ze sprawami pracowniczymi,
  • Proponowanie i realizacja działań rozwojowych dla pracowników (szkolenia, plany rozwoju, programy talentowe, plany sukcesji),
  • Realizacja badań satysfakcji pracowników i koordynowanie planów działania tworzonych w oparciu o ich wyniki,
  • Udział w procesie tworzenia i aktualizacji budżetu kosztów wynagrodzeń oraz FTE,
  • Przygotowywanie procesów rekrutacyjnych i ich realizacja,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji,
  • Współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych, proponowanie i wdrażanie zmian w celu zapewnienia interesującej i rynkowej oferty dla pracowników,
  • Współpraca z firmą outsourcingową w celu zapewnienia realizacji procesów kadrowo-płacowych, w tym przekazywanie dokumentów oraz informacji, kontrola naliczenia wynagrodzenia za pracę oraz rozliczeń z ZUS i US,
  • Uczestniczenie w działaniach CSR, organizacji eventów dla pracowników oraz przygotowywaniu komunikacji wewnętrznej w firmie,
  • Śledzenie zmian prawnych oraz trendów rynkowych w obszarze HR i wdrażanie ich w organizacji.

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w dziale personalnym, w tym minimum 2 lata na stanowisku z podobnym zakresem zadań,
  • Znajomość tematyki z obszaru „miękkiego HR”, nowoczesnych narzędzi, trendów rynkowych,
  • Znajomość przepisów z obszaru prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych, umożliwiające należytą kontrolę nad procesem naliczania wynagrodzeń przez partnera zewnętrznego, poświadczone doświadczeniem w obszarze płac lub ukończeniem odpowiedniego kursu,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia),
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point,
  • Zdolności analityczne,
  • Inicjatywa i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w wielu projektach z obszaru HR prowadzonych lokalnie lub we współpracy z Centralą firmy w Paryżu,
  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: ZARZADZANIE ZASOBAMI LUDZKIMIEducation Level: tytuł magistraExperience Level: Co najmniej 5 latSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Reference: HRBP/02/2021