La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

ANALITYK W DZIALE ROZLICZEŃ I ANALIZ

Horaires Temps plein
Marque BNP Paribas Cardif
Niveau d'expérience 1 à 2 ans
Niveau d'études Niveau BAC+2/3

Aktualnie Dział Rozliczeń i Analiz

w Departamencie Operacyjnym i Informatyki

poszukuje pracownika na stanowisko:

ANALITYK

W DZIALE ROZLICZEŃ I ANALIZ

Nr Ref. ADRIA/01/2020

Analityk w Dziale Rozliczeń i Analiz odpowiada za sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy.

Do głównych obowiązków należy, m.in.: zapewnienie wysokiej jakości danych na zamknięcia miesięczne do aktuariatu i księgowości, budowanie raportów z wykorzystaniem hurtowni danych, usprawnianie narzędzi raportujących, weryfikacja poprawności rozliczeń z partnerami.

Główne zadania:

  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy

  • Weryfikacja składek i prowizji z wpłatami na konta bankowe oraz wyjaśnianie niezgodności

  • Tworzenie i dostosowywanie istniejących narzędzi raportujących

  • Przygotowywanie analiz i raportowań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowo-ubezpieczeniowej lub na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access w tym VBA)

  • Znajomość relacyjnych baz danych (również SQL)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zdolności analityczne

  • Dokładność / sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Mile widziana znajomość narzędzi SAS (Enterprise Guide, Visual Analytics)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się

  • Dogodną lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej)

  • Owoce w biurze
  • Masaż biurowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (m.in. poprzez udział w szkoleniach, dofinansowanie nauki j. angielskiego)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Primary Location: PL-MA-WarszawaJob Type: StandardowyJob: INNEEducation Level: tytuł licencjata lub inżynieraExperience Level: Co najmniej 2 lataSchedule: Praca w pełnym wymiarze godzin Transversal competency: Myślenie analityczneReference: ADRIA/01/2020