A Magyar Cetelem Zrt. a BNP Paribas csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A BNP Paribas az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike.

A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország egyik piacvezető vállalata vagyunk. Modern munkakörnyezetben, a Nyugati pályaudvar melletti Eiffel téren található irodánkban dolgozunk azért, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon támogassuk pénzügyi kérdésekben nagy hangsúlyt fektetve a felelős hitelezés alapelveire.

Adósságkezelő csapatunk lép elsőként kapcsolatban ügyfeleinkkel, amennyiben tartozásuk merül fel. Céljuk, hogy az ügyfeleinket végigvezessék a tartozás törlesztésének folyamatán, hogy komolyabb hátralék ne halmozódjon fel.

Munkatársunk az alábbi feladatokat fogja ellátni:

- telefonon történő kapcsolatfelvétel a fizetési elmaradásban lévő Ügyfeleinkkel

- Ügyfeleink tájékoztatása az elmaradás békés úton történő rendezésének módjairól

- Ügyféltárgyalások lefolytatása a fizetési hajlandóság növelése érdekében, megállapodások kötése és nyomon követése

- Ügyféltárgyalásokkal összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Fontos számunkra, hogy az új munkatársunk:

- legalább középfokú végzettséggel rendelkezzen

- kommunikációs készsége kiváló

- ügyfél- és eredmény-centrikus

- felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

- határozott és udvarias

- precíz, pontos

- előny: az adósságkezeleés terén és/vagy az ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

- bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezzen.

Amire számíthatsz:

- Munkavállalói kedvezmények

- Határozatlan idejű szerződés

- Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása

- Hosszú távú, biztos munkakörnyezet

- Barátságos vezető és támogató kollégák

- Karrierépítési lehetőség cégen belül

- Heti 2 nap home office lehetőség

A kiválasztott pályázótól a felvételi eljárás részeként bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatását kérjük.

Primary Location
HU-BU-Budapest
Job Type
Hagyományos
Job
CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENT
Education Level
Középiskolai tanulmányok
Experience Level
Nincs feltüntetve
Schedule
Teljesidős
Reference
HUN22ADKEZ03

Découvrez les métiers de BNP Paribas : Commercial et Relation Client

Travailler au sein de la filière Commerciale et Relation Client de BNP Paribas, c’est accompagner ses clientes et clients au quotidien, dans les grands moments de leur vie personnelle ou professionnelle.

Pourquoi je candidaterais ?

Pour quelles raisons je rejoindrais BNP Paribas et pas une autre entreprise ?

Parce que je souhaite...

  • Et si on vous disait que travailler dans notre Groupe, ce n’est pas ce que vous croyez ? Chez BNP Paribas, on exerce une multitude de métiers qui évoluent en permanence pour être en phase avec les attentes des clientes et clients comme de la société.

  • Se sentir bien dans son job, c’est avant tout venir travailler comme on est.  C’est aussi avoir les moyens d’un bon équilibre entre sa vie professionnelle et sa vie personnelle. Deux engagements majeurs pour BNP Paribas.

  • Chez BNP Paribas, le développement de vos compétences est essentiel, pour vous comme pour nous. Et cela vous servira pour toute votre vie professionnelle.