La banque d'un monde qui change

Kierownik Zespołu Budżetowania i Raportowania

Type de contrat

Standardowy

Localisation

PL-MA-Warszawa

Métier / fonction

INNE

Réference

PIO000154

 Podstawowe obowiązki:

·         zarządzanie zespołem raportowania i budżetowania w Obszarze Bankowości Korporacyjnej;

·         odpowiedzialność za proces zarządzania wynikami działalności komercyjnej w Obszarze Bankowości Korporacyjnej;

·         przygotowywanie cyklicznych raportów, prezentacji i zestawień na potrzeby sieci sprzedaży oraz kadry zarządzającej w Obszarze Bankowości Korporacyjnej;

·         dostarczanie informacji zarządczej w zakresie wymaganym do prowadzenia projektów w Obszarze Bankowości Korporacyjnej;

·         koordynacja, projektowanie oraz monitorowanie procesu budżetowego i prognozy budżetowej w Obszarze Bankowości Korporacyjnej;

·         przygotowywanie danych w zakresie planu biznesowego Obszaru Bankowości Korporacyjnej;

·         monitoring portfela klientów w Obszarze Bankowości Korporacyjnej;

·         współpraca z Grupą BNP Paribas w zakresie utrzymywania  parametryzacji centralnych systemów raportowych, w celu zapewnienia przetwarzania danych  zgodnie z zasadami / instrukcjami Grupy;

·         współpraca z Pionem Zarządzania Aktywami i Pasywami w zakresie ustalania i monitorowania cen transferowych.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym;

·         min. 3 lata doświadczenia w obszarze wsparcia biznesu i/lub w obszarze MIS, controlingu;

·         wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych;

·         znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;

·         znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela ( poziom zaawansowany) oraz Power Pointa.

Oferujemy:

Interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Kontakt:

BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA

Departament Planowania i Rozwoju Kariery