La banque d'un monde qui change

Doradca Klienta Biznesowego (Warszawa)

Type de contrat

Standardowy

Localisation

PL-MA-Warszawa

Métier / fonction

ROZWÓJ SPRZEDAZY

Réference

REG000038

9 lutego br. Bank BGŻ BNP Paribas uzyskał tytuł Top Employer Polska 2017, w uznaniu za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną.

Szukamy osób, które w pracy kierują się pasją i lubią to, co robią. Dlatego chcemy, by pracownicy Banku BGŻ BNP Paribas byli zaangażowani nie tylko w swoją pracę, ale też nastawieni na współpracę i podejmowanie działań na rzecz innych.

Jesteśmy dumni z naszego programu wolontariatu pracowniczego, który powstał z inicjatywy samych pracowników i opiera się na umożliwianiu im realizacji projektów wolontariackich (akcje społeczne i/lub stała pomoc lokalna) aktywizujących środowiska lokalne.

Doradca Klienta Biznesowego

Główne zadania na stanowisku:
  • zarządzanie przypisanym portfelem Klientów Biznesowych (firmy do 10 mln przychodów rocznie)
  • kompleksowa współpraca i zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów dla firm
  • aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy obsługiwanych klientów
  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • znajomość produktów oraz zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm
  • rzetelna postawa wobec klientów i zespołu, dynamizm i skuteczność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, unormowane godziny pracy
  • kompleksowy program wdrożenia do samodzielnej pracy
  • współpracę z zespołami specjalistów oraz możliwość rozwoju na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej – programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne oraz dofinansowanie nauki języków obcych
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dodatkowe dni wolne od pracodawcy, opieka medyczna Luxmed oraz refundacja kosztów leczenia u własnego lekarza, dofinansowanie wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, i inne.)