La banque d'un monde qui change

Analityk Rynku

Type de contrat

Standardowy

Localisation

PL-MA-Warszawa

Métier / fonction

INNE

Réference

Nr Ref. AR/01/2016

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Informacji Zarządczej
w Departamencie Sprzedaży i Marketingu
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Podstawowym celem osoby, która zostanie zatrudniona na stanowisku Analityka Rynku będzie monitorowanie rynku oraz przedstawianie propozycji dotyczących rozwoju biznesu firmy. Przygotowane analizy i zebrane dane będą służyły jako wsparcie dla decyzji biznesowych oraz pomoc w reagowaniu na zmiany zachodzące na rynku.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie stałego monitoringu rynków (ubezpieczeniowego, bankowego, retail, motoryzacyjnego, usługowego).
  • Gromadzenie i przetwarzanie niezbędnej wiedzy o rynkach oraz monitoring istotnych zmian zachodzących w tych segmentach.
  • Interpretacja wyników badań, opracowywanie raportów, zestawień i analiz (mikro i makro).
  • Przedstawianie propozycji biznesowych mających wpływ na rozwój firmy.
  • Przedstawianie wniosków biznesowych wskazujących trendy rozwojowe.
  • Optymalizacja / automatyzacja procesów raportowych i używanych narzędzi.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Rynkowego.
  • Doświadczenie z zakresu konsultingu finansowego będzie dużym atutem.
  • Znajomość rynku usług finansowych i rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Marketing i Zarządzanie, Ekonomia, Finanse.
  • Zaawansowany poziom znajomości biznesowego języka angielskiego.
  • Rozwinięte myślenie analityczne.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania."