La banque d'un monde qui change

Nous recherchons un

Analityk Programista (Cardif Polska)

Type de contrat

Standardowy

Localisation

PL-MA-Warszawa

Country

Poland

Métier / fonction

INNE

Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

Aktualnie Dział Rozwoju i Integracji Systemów
w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
poszukuje pracowników na stanowisko:

ANALITYK PROGRAMISTA

Nr Ref. AP/01/2018

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Tworzenie, rozwój i implementacja oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami.
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w ramach prowadzonych zadań.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkownika.
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie scenariuszy testowych i testów wydajnościowych.
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń oraz pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów ubezpieczeniowych.
  • Przygotowywanie analiz wykonalności, założeń realizacyjnych oraz analiz w ramach prac związanych z realizacją powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w obszarze projektów IT.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych (preferowane kierunki: Informatyka, Matematyka).
  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle i języka PL/SQL.
  • Umiejętność pisania zapytań SQL.
  • Praktyczna znajomość programowania w językach JAVA, Python.
  • Znajomość metod zarządzania projektami Agile.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Pl. Piłsudskiego).
  • Owoce w biurze.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    - prywatna opieka medyczna,
    - ubezpieczenie na życie,
    - dofinansowanie karty sportowej,
    - dofinansowanie wypoczynku letniego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego:
    - udział w szkoleniach,
    - udział w kursie języka angielskiego,
    - duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Zgłoś kandydaturę w trybie online.

Primary Location: PL-MA-Warszawa Job Type: Standardowy Job: INNE Education Level: tytuł licencjata lub inżyniera Experience Level: Co najmniej 1 rok Schedule: Praca w pełnym wymiarze godzin
Votre avis nous intéresse ! Participer à notre sondage